KOMUNIKAT COVID - 19

SZANOWNI PAŃSTWO, DRODZY RODZICE,

KOCHANI UCZNIOWIE, NAUCZYCIELE!!! 

 

Ze względu na aktualną sytuację epidemiologiczną, która może być zagrożeniem dla zdrowia uczniów, po uzyskaniu zgody organu prowadzącego Wójta Gminy Czarnków oraz pozytywnej opinii Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Czarnkowie, Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Leśników Polskich w Gębicach wydłuża do 14 września 2020 r. (poniedziałek) zawieszenie prowadzenia działalności dydaktycznej, wychowawczej oraz opiekuńczej na terenie Szkoły Podstawowej im. Leśników Polskichw Gębicach w całej szkole.

 

Zadania Szkoły Podstawowej im. Leśników Polskich w Gębicach będą prowadzone z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość, o których mowa w przepisach rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 12 sierpnia 2020 r. zmieniającego rozporządzenie w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 (Dz. U. z 2020 r. poz. 1394) – głównie w oparciu o portal Teams Office 365.

 

 

Od dnia 15 września 2020 r. (wtorek) zajęcia edukacyjne w szkole będą realizowane zgodnie z planem lekcji. Proszę Wychowawców/Asystentów Wychowawcy o bieżący kontakt z Rodzicami.

 

 

Beata Maszewska

Dyrektor Szkoły

Opublikowano: 11 września 2020 17:49

Kategoria: Aktualności

Załączniki:

zarzadzenie_14092020.rtf [64.51 KB]

Wyświetleń: 1065

Wszelkie prawa zastrzeżone © Szkoła Podstawowa im. Leśników Polskich w Gębicach

Realizacja: Superszkolna.pl

Zaszyfrowany adres tej strony