Na ryby… NIE! Na grzyby… NIE! Na piknik integracyjny…. TAK!!!

Taką decyzję podjęli uczniowie klasy Vb i ich rodzice, którzy przy wsparciu wychowawcy klasy p. Magdaleny Dudra i jej asystenta p. Jolanty Jur w czwartkowe popołudnie, 26 września, na terenie wokół sali WDK w Gębicach, zorganizowali piknik integracyjny.

Od 1 września zeszłoroczna klasa czwarta została rozdzielona na dwie klasy. Do naszej – Vb doszło kilkoro nowych uczniów i dlatego, by lepiej się poznać, zorganizowano piknik integracyjny, na który zaproszono panią dyrektor Beatę Maszewską, a także polonistkę p. Izabelę Rybarczyk.  

Nasi kochani rodzice zadbali o wszystko, co jest potrzebne, by nasze ciała były szczęśliwe. Niezawodne mamy upiekły przepyszne ciasta, wykonały zdrowe sałatki i przygotowały kiełbaski na ognisko. Panie nauczycielki, jak zawsze, pamiętały, by rozwijać nasze umysły, więc ze swoich sekretnych kopert wyciągały niesamowite zadania. Natomiast nam – uczniom przydzielono najprostsze zadanie. Mieliśmy się tylko dobrze bawić i to robiliśmy. Najpierw graliśmy w piłkę, potem tańczyliśmy i na koniec musieliśmy wykonać kilka zadań: rozwiązać krzyżówkę, wykonać wykreślankę, odegrać różne scenki, sprawdzić się w kalamburach, a nawet stać się karykaturzystą naszych nauczycielek. Żadne zadanie nie było nam straszne, bo choć była to rywalizacja trzech grup, to razem z nami bawiły się nasze mamy i panie nauczycielki. Z tej rywalizacji nikt nie wyszedł przegrany, wręcz przeciwnie - wygraliśmy wszyscy, bo bawiliśmy się wyjątkowo – każdy z nas mógł lepiej poznać koleżankę i kolegę z klasy, zobaczyć, jak miła i przyjemna może być zabawa z rodzicami i nauczycielami.

Kochane Mamy i Panie Nauczycielki

dziękujemy Wam

za wyjątkowe chwile na pikniku integracyjnym!!! Było naprawdę SUPER!!!

Opublikowano: 27 września 2019 19:01

Kategoria: Aktualności

Zdjęcia:

Wyświetleń: 337

Wszelkie prawa zastrzeżone © Szkoła Podstawowa im. Leśników Polskich w Gębicach

Realizacja: Superszkolna.pl

Zaszyfrowany adres tej strony