BALIK PRZEBIERAŃCÓW

DLA UCZNIÓW KLAS I, II i IV

Karnawał to pełna wrażeń, kolorów, dźwięków i smaków zabawa. Bal karnawałowy jest atrakcją bardzo lubianą również przez dzieci, dostarcza im wielu przeżyć i radości. Tak też było u nas 5 marca 2019 roku.

Na pięknie udekorowanej auli sali świetlicowej pojawiły się kolorowi przebierańcy. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, można było zobaczyć: wróżki, królewny, biedronki, Czerwonego Kapturka, księżniczki, rycerzy, rolników, supermenów, policjantów, Batmanów, kowbojów, kowbojki … Nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy mimo chwilowego zmęczenia. Dzieci z ochotą brały udział w konkursach tańca, „gorących krzesełkach” oraz zabawach przy akompaniamencie „Gummimisia” „Puccionopio” oraz korzystały ze słodkiego poczęstunku. Przejechaliśmy się również pociągiem z daleka, który tym razem na wszystkich poczekał. Bal umożliwił dzieciom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom, a to było głównym celem tego balu.

Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów. Kolejny bal karnawałowy już za rok…

 

Opublikowano: 06 marca 2019 14:26

Kategoria: Aktualności

Wyświetleń: 169

Wszelkie prawa zastrzeżone © Szkoła Podstawowa im. Leśników Polskich w Gębicach

Realizacja: Superszkolna.pl

Zaszyfrowany adres tej strony