OGNISKO INTEGRACYJNE KLASY I

17 października odbyło się spotkanie integracyjne naszej klasowej rodzinki.  Ognisko zorganizowała pani Paulina Stepka, wychowawca klasy wraz z panią Moniką Rzysko i  panią Agnieszką Kuchtą, na uroczym terenie Fundacji Gębiczyn. Naszym głównym celem było zacieśnienie więzi klasowej, rekreacja, relaks na łonie natury, słowem dobra zabawa.

Pierwszaki samodzielnie piekły na ognisku kiełbaski oraz bułki, pod czujnym okiem rodziców :) Na stole nie brakowało też ciasta, ciasteczek oraz słonych przekąsek.

Kiedy wszyscy już byli posileni, zabawom nie było końca, a emocje sięgały zenitu :) Przeciąganie liny, skoki przez gigantyczną skakankę, zabawa w chowanego, ćwiczenia na siłowni zewnętrznej… a energii ciągle mnóstwo :)

Rodzice z całych sił dopingowali swoje pociechy i uwieczniali radosne chwile na licznych zdjęciach oraz filmikach. Słoneczna pogoda, która nam towarzyszyła, sprawiła że to było bardzo udane, wspólnie spędzone popołudnie :) Ogromne podziękowania kierujemy dla wszystkich rodziców, za miłą atmosferę oraz pomoc w obsłudze pikniku :)

Opublikowano: 23 października 2018 19:46

Kategoria: Aktualności

Zdjęcia:

Wyświetleń: 212

Wszelkie prawa zastrzeżone © Szkoła Podstawowa im. Leśników Polskich w Gębicach

Realizacja: Superszkolna.pl

Zaszyfrowany adres tej strony