ŁYŻWIARSKI POCZĄTEK FERII

30 stycznia rozpoczęły się w naszym województwie ferie zimowe. Po wytężonym, kilkumiesięcznym wysiłku każdemu marzył się już wypoczynek i słodkie lenistwo.

Grupa gimnazjalistów wraz z nauczycielami ten pierwszy dzień ferii spędziła niezwykle aktywnie. Dwie godziny na lodowisku w pilskim Aquaparku wprawdzie nie zaowocowały skomplikowanymi skokami łyżwiarskimi  – Axlami, Lutzami i Toeloopami, ale sprawiły, że czas ten upłynął szybko i niezwykle atrakcyjnie. Wielu na własnej skórze doświadczyło twardości lodu, ale każdy upadek dodawał siły i powodował, że ci, którzy na lodzie radzili sobie lepiej, udzielali cennych wskazówek tym, którzy w łyżwiarstwie stawiali pierwsze kroki. Po ogromnej dawce ruchu i małego przemrożenia przyszedł czas na dostarczenie organizmowi nieco kalorii. Po obiedzie gimnazjaliści rozeszli się po różnych sklepikach w Galerii Vivo. Zgodnie z funkcjonującym w środowisku stereotypem - „shopping” to domena dziewcząt, ale pierwszego dnia ferii to chłopcy okazali się królami zakupów.

Dla każdego uczestnika wyjazdu dzień ten stał się sumą określeń: aktywność, radość, wspólna zabawa i niesamowita dawka dobrej energii. To był dobry początek ferii zimowych!

Opublikowano: 31 stycznia 2017 10:54

Kategoria: Aktualności

Wyświetleń: 1046

Wszelkie prawa zastrzeżone © Szkoła Podstawowa im. Leśników Polskich w Gębicach

Realizacja: Superszkolna.pl

Zaszyfrowany adres tej strony