SERCE DLA PSIAKÓW


 

Dnia 16.12.2015r. przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego udali się z wizytą do schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Jędrzejewie.

 

„Schronisko  -  azyl  dla  bezdomnych  zwierząt.  Miejsce,  gdzie  nieważna  jest  metryka,  ani wygląd. To miejsce, w którym każdy niechciany zwierzak znajdzie ciepły kąt i pełną miskę.” 

 

Ta wizyta to znakomity przykład na to, że już od najmłodszych lat warto uczyć miłości
i szacunku do innych. Nie tylko dla ludzi, ale i zwierząt - by zaszczepić w uczniach jak najwięcej pozytywnych wartości, uwrażliwić na nieszczęścia i wpoić chęć niesienia pomocy potrzebującym; by uczyć przyjaznego stosunku do wszystkich zwierząt: tych, które są
w naszych domach i tych, dla których domem jest niestety schronisko. Dlatego Samorząd Uczniowski w Zespole Szkół w Gębicach  zorganizował w tym roku zbiórkę pożywienia dla zwierzaków ze schroniska. Uczniowie wszystkich klas przynosili karmę dla psów. Udało się zebrać bardzo dużo pożywienia, kocyków i zabawek.

 

Zachęcamy wszystkie szkoły do takiej inicjatywy i udzielania pomocy bezdomnym zwierzętom. Dzięki temu możemy uczyć  przyjaznego stosunku do innych stworzeń i tego, jak wiele zależy od naszej dobrej woli. 178 zł w akcji GÓRA GROSZA
DZIĘKUJEMY, ŻE BYLIŚCIE Z NAMI :)


 RADOSNYCH ŚWIĄT

BOŻEGO NARODZENIA... 4.160,43 zł dla WOŚP
 


Wszelkie prawa zastrzeżone © Szkoła Podstawowa im. Leśników Polskich w Gębicach

Realizacja: Superszkolna.pl

Zaszyfrowany adres tej strony