Nasze sukcesy

XVIII POWIATOWY TURNIEJ LEŚNY SARBIA 2017
IV miejsce
 

 

DRUŻYNA:

 

Karolina Maćkowiak, Anna Kozłowska, Aleksandra Albin, Mateusz Wolniewicz

 

Opiekun: p. Magdalena Dudra

Sarbia, dnia 05 października 2017 r.

III MIEJSCE W XVIII TURNIEJU LEŚNYM

Agnieszka Zawadzka

Martyna Majewska

Julia Dunal

Klaudia Tafiłowska

Opiekun: J. Jur

Sarbia, 05.10.2017 r.


FINAŁ XV EDYCJI KONKURSU PRZYRODNICZEGO ,,NA TROPACH PRZYRODY”

KARINA FRĘŚKO, JULIA KONOPKA, MATEUSZ KRYSIAK, MALWINA MŁODZIK, MARTYNA MAJEWSKA

AGNIESZKA ZAWADZKA KL. III - WYRÓŻNIENIE



Opiekun: Iwona Kalinowska


 

Wojewódzki Konkurs Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym
 
Udział w etapie wojewódzkim: Zuzanna Cieślik, Cyryl Łukasiak

 
 
 
Opiekun: Marta Jarosz
 
Żychlin 8 czerwca 2017 r. 
 


Powiatowy Konkurs ,,Świadomy Europejczyk"
 
III miejsce Martyna Korzeniewska
wyróżnienie Cyryl Łukasiak
III miejsce ,,Eurowizja" Zuzanna Graj
wyróżnienie ,,Eurowizja" Eliza Sikora



Opiekun: Marta Jarosz, Dorota Zawadzka

Lubasz 11 maja 2017 r. 
 
 

 

XXI Gminny Festiwal Piosenki Dziecięcej Góra 2017 - 4.06.2017

Zuzanna Graj - II miejsce

 


Opiekun: Robert Fryska




GMINNY KONKURS RECYTATORSKI  ,,CHODŹ, OPOWIEM CI BAJECZKĘ"

 

Martyna Majewska, Agnieszka Zawadzka - I miejsce

 

      

 

Opiekun: Iwona Kalinowska
 
Huta, 09.06.2017r.

 


 

XIX GMINNY KONKURS ORTOGRAFICZNY

 

KATEGORIA INDYWIDUALNA

  

JULIA KONOPKA - III MIEJSCE


 

Opiekun: Iwona Kalinowska

 



KONKURS PLASTYCZNY O TEMATYCE PRZYRODNICZO-ŁOWIECKIEJ

PT. „ŁOWIECTWO W OCZACH DZIECKA"

 

JAKUB SZCZEŚNIAK - WYRÓŻNIENIE GRAND PRIX

 

(PRACA PRZESTRZENNA)

 

 

 

 

Opiekun: p. Magdalena Dudra

 

Goraj, dnia 20 maja 2017r.

 



KONKURS BIOLOGICZNO-CHEMICZNY Z ELEMENTAMI EKOLOGII

W LO CZARNKÓW

 

UDZIAŁ


UCZESTNICY:   Weronika Chojnacka, Radosław Jagła, Natalia Garstka, Konrad Górzny

 

 

Opiekun: p. Magdalena Dudra

 

Czarnków, dnia 19 maja 2017r.


 

 

II MIEJSCE W GMINNYM KONKURSIE PLASTYCZNYM:
 „ZWIERZĘTA - KOTY, PSY, KONIE”

 Wiktoria Milewska

 

 

 

Opiekun: Lucyna Kujat

 

Śmieszkowo 28.04.2017


 

III miejsce w Powiatowym Konkursie na spot reklamowy

pn. "Dwie strony sieci" zorganizowanym przez Komendę Powiatową Policji w Czarnkowie

przy współpracy z Powiatem Czarnkowsko-Trzcianeckim

 

Michał Szembek, Przemysław Tyszkiewicz

Opiekunowie:

Aleksandra Gibas

Magdalena Dudra

Agnieszka Kuchta


Czarnków, 20 kwietnia 2017r. 


UDZIAŁ W POWIATOWYM TURNIEJU WIEDZY POŻARNICZEJ
„MŁODZIEŻ ZAPOBIEGA POŻAROM”

 

 

 

Julia Szczerba

 

Lubasz 24.03.2017 r.


  

Angielsko – anielskie śpiewanie!

 

W piątek, 25 listopada, w Zespole Szkół w Gębicach odbył się IV Powiatowy Festiwal Piosenki Angielskiej Szkół Podstawowych i Gimnazjów. Swoją obecnością zaszczycili nas Wicestarosta Powiatu Czarnkowsko – Trzcianeckiego pan Jacek Klimaszewski, Wójt Gminy Czarnków pan Bolesław Chwarścianek i Przewodniczący Rady Gminy Czarnków pan Janusz Wielgosz. Festiwal odbył dzięki trzem głównym sponsorom, którymi byli:  Powiat Czarnkowsko - Trzcianecki, Bank Spółdzielczy w Czarnkowie i Dora Metal. Zwycięzcami zostali:

Szkoła podstawowa I-III:

I - Kornelia Kluczka ze Szkoły Podstawowej  im. Kornela Makuszyńskiego w Boruszynie w piosence „ Let it go” Frozen

I - Martyna Majewską ze Szkoły Podstawowej im. Leśników Polskich w Gębicach w piosence „Hallelujah” Aleksandra Bruke

 

Szkoła podstawowa IV-VI:

I - Natalia Grześkowiak ze Szkoły Podstawowej im. Bojowników o Wolność i Demokrację w Krzyżu Wlkp w piosence „Try everything” Shakira

II - Laura Gidzewicz ze Szkoły Podstawowej im. Kornela Makuszyńskiego w Kruszewie w piosence „The show” Lenka

III - Julia Dunal ze Szkoły Podstawowej w Hucie w piosence „You’re never fully dressed without a smile” Sia

Wyróżnienie - Klaudię Pilarską ze Szkoły Podstawowej w Sarbi w piosence „A beautiful day”

Gimnazjum:

I - Dominika Białasik z Zespołu Szkół im. Kornela Makuszyńskiego w Kruszewie w piosence „Raptide” Vence Joy

II - Aleksandra Maćkowiak z Publicznego Gimnazjum w Czarnkowie w piosence „Angel” Sarah Mc Lachlan

III - Agata Ławińska z Gimnazjum im. pplk. Zdzisława Orłowskiego w Lubaszu

Wyróżnienie - Agata Golon z Publicznego Gimnazjum w Kuźnicy Czarnkowskiej w piosence „Slow it down” Amy Macdonald


             




 Gminny Turniej Tenisa Stołowego 

Sylwia Witt 1 m-ce

Martyna Korzeniewska 2 m-ce

Michał Kowalczyk 3 m-ce


        



Opiekun: Marek Tykfer


 

Gminny Turniej Piłki Siatkowej 

 

II miejsce


Opiekun: Marek Tykfer



Happening Profilaktyczny „Nasz głos przeciwko dopalaczom”

 

14 listopada, uczniowie klasy Ia, IIIa oraz IIIb pod opieką pedagoga pani Agnieszki Kuchty wzięli udział w Happeningu Profilaktycznym „Nasz głos przeciwko dopalaczom”. Happening rozpoczął się o godz. 11:00, uczestniczyły w nim  zarówno okoliczne gimnazja, jak i szkoły ponadgimnazjalne. Na miejscu przybyłych gości przywitali organizatorzy, którzy przedstawili plan imprezy. Na początek rozwiązanie konkursu na najtrafniejsze hasło zamieszczone na wcześniej przygotowanych transparentach, a dotyczące dopalaczy oraz innych środków psychoaktywnych. Prace uczniów zostały ocenione przez Jury, które przyznało naszej szkole najwyższą ilość punktów. Po ogłoszeniu wyników i wręczeniu nagród, uczniowie wszystkich szkół zostali zaproszeni do wspólnej zabawy. Rewelacyjny okazał się występ grupy muzycznej, która porwała do tańca uczestników imprezy. Po wszystkich atrakcjach uczniowie mieli możliwość skorzystania z ciepłych napojów oraz gorącej zupy. 

Opiekun: Agnieszka Kuchta

Czarnków, 14 listopada 2016



UROCZYSTOŚĆ WRĘCZENIA WOJEWÓDZKICH CERTYFIKATÓW SZKOŁY PROMUJĄCEJ ZDROWIE

W WIELKOPOLSKIM URZĘDZIE WOJEWÓDZKIM W POZNANIU

 

Poznań, dnia 13 grudnia 2016 r.


 

UCZEŃ CZYNIĄCY DOBRO

NAGRODA

NATALIA WYPUSZ

Opiekun: p. Magdalena Dudra, p. Marek Tykfer

 

Biała, dnia 16 listopada 2016r.


 

MIEJSKO - GMINNY TURNIEJ WIEDZY POŻARNICZEJ 

„MŁODZIEŻ ZABOBIEGA POŻAROM”

II miejsce  – Julia Szczerba

 

 

Opiekun: Jolanta Jur

Czarnków, dnia 17 lutego 2017r.


 

POWIATOWY KONKURS ZORGANIZOWANY PRZEZ POWIATOWĄ STACJĘ SANITARNO-EPIDEMIOLOGICZNĄ W CZARNKOWIE

„BĄDŹMY ZDROWI, WIEMY WIĘC DZIAŁAMY”

I MIEJSCE - KLAUDIA MAŁECKA

            


Opiekun: Jolanta Jur

CZARNKÓW, 19 GRUDNIA 2016 R.


XIX POWIATOWY KONKURS PIOSENKI PATRIOTYCZNEJ, 

ŻOŁNIERSKIEJ I HARCERSKIEJ 

W KUŹNICY CZARNKOWSKIEJ

III miejsce w kategorii gimnazjum:

 


Karolina Maćkowiak

Zuzanna Graj 


Opiekun: Robert Fryska

 KUŹNICA CZARNKOWSKA 10 LISTOPADA 2016 ROKU 



WOJEWÓDZKI KONKURS

 

„NASZ POMYSŁ NA OCHRONĘ ŚRODOWISKA”

 

I EDYCJA – OCHRONA POWIETRZA

 

UDZIAŁ


DRUŻYNA:


Natalia Garstka, Maksymilian Chestkowski, Jakub Szcześniak




Opiekunowie: p. Beata Maszewska, p. Magdalena Dudra, p. Kamil Szcześniak

Poznań, dnia 02 grudnia 2016r.



UDZIAŁ W III POWIATOWYM KONKURSIE WIEDZY
O ZASADACH ZDROWEGO STYLU ŻYCIA

Klaudia Małecka

Zuzanna Graj

Martyna Korzeniewska

Romanowo Dolne 21.11.2016 r.


GMINNY TURNIEJ WARCABOWY SARBIA 2016

Drużyna ze Szkoły Podstawowej im. Leśników Polskich w Gębicach- V miejsce

Wiktoria Jessa, Adrian Dunal, Julia Konopka, Wojciech Janicki

 


Gminny Turniej Warcabowy – II m. zespołowo;  Sarbia

Piotr Rychlewski II m.

Paweł Króliczak III m.

Kacper Krystkowiak

Martyna Korzeniewska

Sylwia Witt III m.

Kinga Rogosz

Nadia Kobuszewska

 Opiekun:  p. Marek Tykfer


 

Piłka nożna halowa–III m. Kuźnica Czarnkowska

Krystian Łucyk, Jakub Szcześniak, Hubert Molski, Trafas Sebastian, Michał Kowalczyk, Bierbasz Kamil


 

 Opiekun:  p. Marek Tykfer


Turniej Powiatowy chłopcy  II miejsce – Drawsko

Chestkowski Maksymilian, Króliczak Paweł, Łucyk Krystian, Fąferek Grzegorz, Siwek Przemysław, Siwek Dawid, Jurga Hubert, Spicker Seweryn

 

 Opiekun:  p. Marek Tykfer


Unihokej chłopcy – I  miejsce – Kuźnica Czarnkowska

Krystian Łucyk

Paweł Króliczak

Piotr Rychlewski

Jakub Szcześniak 

 

 Opiekun:  p. Marek Tykfer


Unihokej dziewczęta – II  miejsce – Kuźnica Czarnkowska

Korzeniewska Martyna

Sylwia Witt

Olga Brzezińska

Karolina Rybus

Kozłowska Anna

Budnik Martyna

 Opiekun:  p. Marek Tykfer


Powiatowy Turniej Tenisa Stołowego, IV, V miejsce



 Opiekun:  p. Marek Tykfer


Turniej Tenisa Stołowego, dziewczęta I miejsce – Kuźnica Czarnkowska

Korzeniewska Martyna

Sylwia Witt

 Opiekun:  p. Marek Tykfer



Turniej piłki nożnej „Komat”,    II miejsce

Krystian Łucyk, Jakub Szcześniak, Hubert Molski, Trafas Sebastian, Michał Kowalczyk, Bierbasz Kamil, Olgierd Mula, Piotr Rychlewski

 Opiekun:  p. Marek Tykfer


 

Gminne  biegi przełajowe, Huta zespołowo  II miejsce

 Opiekun:  p. Marek Tykfer




POWIATOWY TURNIEJ EKOLOGICZNY

DLA UCZNIÓW SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH

I PONADGIMNAZJALNYCH

I miejsce

DRUŻYNA:

Natalia Garstka, Klaudia Fąka,

Karolina Maćkowiak, Jakub Szcześniak

 

Opiekun: p. Magdalena Dudra 

 Trzcianka, dnia 15 listopada2016r.  


 
TURNIEJ LEŚNY SARBIA 2016  - KATEGORIA GIMNAZJUM 
V miejsce
DRUŻYNA:
Aleksandra Albin, Anna Kozłowska,
Karolina Maćkowiak, Filip Słomianny
 
opiekun: Magdalena Dudra
06.10.16 r.

 
Turniej Leśny 2016
 Martyna Majewska, Julia Konopka, Agnieszka Zawadzka
 kl. III
 Wiktoria Jessa
 kl. II
 
V miejsce
opiekun:  Iwona Kalinowska

 

 

POWIATOWE MISTRZOSTWA
W LEKKIEJ ATLETYCE W TRZCIANCE


Grzegorz Małecki - 2 miejsce


Marcin Zdunko - 3 miejsce

Jakub Pilawski - 6 miejsce

 

   


 



 

XVIII Gminny Konkurs Ortograficzny Klas I - III    
 
 I miejsce w kategorii indywidualnej
Dobrawa Szcześniak
III miejsce w kategorii indywidualnej
Martyna Pertek


III miejsce w kategorii drużynowej
Martyna Pertek, Dobrawa Szcześniak, Aleksandra Szymanowicz 

 

 


 

 


Opiekun: Iwona Kalinowska


 



 

KONKURS BIOLOGICZNO-CHEMICZNY

 

Z ELEMENTAMI EKOLOGII  - LO CZARNKÓW

 

 

IV MIEJSCE

 

HANNA MARKOWSKA

 

 

 

Opiekun: p. Magdalena Dudra

 

Czarnków, dnia 20 maja 2016r.



 


Podczas Dni Otwartych w Zespole Szkół Leśnych im. inż. Jana Kloski uczniowie odnieśli następujące sukcesy:

I miejsce

w Konkursie Przyrodniczym -Piotr Wolniewicz -
II miejsce

ex aequo w Konkursie wiedzy o pilarkach spalinowych -Wojciech Mendyk -

III miejsce

w Konkursie Plastycznym -Agnieszka Ratke i Anna Suma -


   

 



Kurs Recytatorski w Hucie

III miejsce

Martyna Pertek




Opiekun:Iwona Kalinowska
 


XIII Gminny Konkurs Matematyczny

klas I - III w Jędrzejewie


I miejsce
Martyna Pertek mistrz matematyczny klas I - III.

 

 


III miejsce
Dobrawa Szcześniak mistrz tabliczki mnożenia.



 Opiekun: p. Iwona Kalinowska


 


KONKURS PRZYRODNICZY PTOP SALAMANDRA

PT. "ROŚLINY I ZWIERZĘTA

POLSKICH GÓR"

- ETAP PONADWOJEWÓDZKI

I MIEJSCE
 
PIOTR WOLNIEWICZ



 Opiekun: p. Magdalena Dudra
Świebodzin, dnia 23 kwietnia 2016r.




Powiatowy Konkurs Recytatorski

Uczniowie szkół podstawowych klas I-III recytowali

wiersze K. Iłłakowiczówny.


Martyna Pertek
wyróżnienie


Trzcianka, 8 kwietnia 2016r.

 



Powiatowy Turniej Wiedzy Pożarniczej
"Młodzież zapobiega pożarom"

 

II miejsce Weronika Bielejewska  
III miejsce  Anna Surma  


Lubasz, dnia 18 marca r.

 



 

KONKURS PRZYRODNICZY PTOP SALAMANDRA

PT. „ROŚLINY I ZWIERZĘTA POLSKICH GÓR”   -

 

ETAP WOJEWÓDZKI

   

IV MIEJSCE – KWALIFIKACJA DO ETAPU PONADWOJEWÓDZKIEGO

 

PIOTR WOLNIEWICZ




 

Opiekun: p. Magdalena Dudra

Poznań, dnia 12 marca 2016r.

 

 



GMINNY TURNIEJ WIEDZY POŻARNICZEJ 
„MŁODZIEŻ ZABOBIEGA POŻAROM”.
 
I MIEJSCE – KWALIFIKACJA DO ETAPU POWIATOWEGO 
ANNA SURMA
 
II MIEJSCE – KWALIFIKACJA DO ETAPU POWIATOWEGO
WERONIKA BIELEJEWSKA



 

Czarnków, dnia 26 lutego 2016r.


 


 

GMINNY TURNIEJ UNIHOKEJA

 dziewczęta - I miejsce





chłopcy - II miejce



 

Kuźnica Czarnkowska 20,21.02.2016r.

 


 

 

POWIATOWY TURNIEJ SZACHOWY

 V MIEJSCE

 

 
 

 

 20.02.2016r.

  



 

KONKURS PRZYRODNICZY PTOP SALAMANDRA 
PT. „ROŚLINY I ZWIERZĘTA POLSKICH GÓR”   - ETAP OKRĘGOWY
 
I MIEJSCE – KWALIFIKACJA DO ETAPU WOJEWÓDZKIEGO
 
PIOTR WOLNIEWICZ
 

 

Opiekun: p. Magdalena Dudra

 

Lubasz, dnia 06 lutego 2016r.


 



Anna Surma
 
I miejsce w Powiatowym Konkursie Plastycznym pod hasłem „Bądźmy zdrowi”

 
 

 
GMINNY TURNIEJ W WARCABACH 100-POLOWYCH 


 
 

MARTYNA PERTEK - III MIEJSCE
szkoła podstawowa


 

ANNA SURMA - I MIEJSCE
MAJA WIT - II MIEJSCE
gimnazjum dziewczęta


 

GRZEGORZ MAŁECKI - I MIEJSCE
NORBERT RYBARCZYK - II MIEJCE
gimnazjum chłopcy


 

ZESPOŁOWO - I MIESCE

Sarbia, grudnia 2015r.


 

Wiktoria Trafas - II miejsce

 

  III Powiatowy Konkurs Plastyczny ”Słowem Malowane-Bajki i Baśnie”  Trzcianka

 




VI POWIATOWY KONKURS PIOSENKI CHRZEŚCIJAŃSKIEJ CECYLIADA 2015


MARTYNA PERTEK - II MIEJSCE


Opiekunowie: p. Dorota Sarapuk, p. Monika Pertek-Koprowska

Trzcianka, 23 listopada 2015 r.



 

    

 

JULIA TADEUSZAK
ELIZA SIKORA

NAGRODA PUBLICZNOŚCI W KATEGORII GIMNAZJUM

 

W XVIII POWIATOWYM KONKURSIE PIOSENKI PATRIOTYCZNEJ,
ŻOŁNIERSKIEJ I HARCERSKIEJ
W KUŹNICY CZARNKOWSKIEJ

KUŹNICA CZARNKOWSKA 19 LISTOPADA 2015 ROKU


 

 

 

AGNIESZKA ZAWADZKA KL. II SP
MARTYNKA MAJEWSKA KL. II SP

UDZIAŁ W XVIII POWIATOWYM KONKURSIE PIOSENKI PATRIOTYCZNEJ, ŻOŁNIERSKIEJ I HARCERSKIEJ
W KUŹNICY CZARNKOWSKIEJ

KUŹNICA CZARNKOWSKA 19 LISTOPADA 2015 ROKU



VII POWIATOWY KONKURS WIEDZY  O UZALEŻNIENIACH

 

 II MIEJSCE  Martyna Korzeniewska, Natalia Garstka, Wirginia Hepert

 

 

 

Gębice, dnia 27 października 2015r.

 


III POWIATOWY KONKURS PIOSENKI ANGLOJĘZYCZNEJ

 

W kategorii „Soliści Gimnazjum”:

*III miejsce Julia Tadeuszak Publiczne Gimnazjum im. Leśników Polskich w Gębicach

W kategorii „Soliści Szkoła Podstawowa klasy 1-3”:

*II miejsce Martyna Pertek Szkoła Podstawowa w Gębicach

W kategorii „Zespoły Gimnazjum”:

*I miejsce- Publiczne Gimnazjum im. Leśników Polski w Gębicach w składzie Eliza Sikora , Aleksandra Żak oraz Julia Tadeuszak

W kategorii „Zespoły Szkoła Podstawowa klasy 1-3”:

*I miejsce -Szkoła Podstawowa im. Leśników Polskich w Gębicach w składzie Agnieszka Zawadzka , Dobrawa Szcześniak oraz Martyna Majewska


 


 

TURNIEJ O PUCHAR PREZESA FIRMY KOMAT - DRUŻYNOWO II MIEJSCE

    

   


GMINNE BIEGI PRZEŁAJOWE - drużynowo II miejsce

 

 


 

TURNIEJ LEŚNY SARBIA 2015

 
PIOTR WOLNIEWICZ, SEWERYN SPICKER, BOGUSŁAW SPICKER, FILIP WIŚNIEWSKI  

II MIEJSCE

 

Opiekun: p. Magdalena Dudra


MARTYNA PERTEK, DOBRAWA SZCZEŚNIAK, ALEKSANDRA SZYMANOWICZ – KL.III SP

MARTYNA MAJEWSKA – KL. II SP

VI MIEJSCE


Opiekun: p. Iwona Kalinowska


Sarbia, dnia 07 października 2015r.


FINAŁ XIII EDYCJI KONKURSU ,,NA TROPACH PRZYRODY”

ANNA BZOWSKA, MARTYNA PERTEK, DOBRAWA SZCZEŚNIAK, ALEKSANDRA SZYMANOWICZ – III MIEJSCE

 

Opiekun: p. Iwona Kalinowska, p. M. Filoda

 

Podanin, dnia 23 czerwca 2015r.


FINAŁ XIII EDYCJI KONKURSU PRZYRODNICZEGO „NA TROPACH PRZYRODY”
 
SEWERYN SPICKER, PIOTR WOLNIEWICZ, MARCIN ZDUNKO, BOGUSŁAW SPICKER  - II MIEJSCE

 

Opiekun: p. Magdalena Dudra, p. Grzegorz Wolniewicz

Podanin, dnia 23 czerwca 2015r.


ELIMINACJE PÓŁFINAŁOWE

XIII EDYCJI KONKURSU PRZYRODNICZEGO ,,NA TROPACH PRZYRODY”

ANNA BZOWSKA, MARTYNA PERTEK, DOBRAWA SZCZEŚNIAK, ALEKSANDRA SZYMANOWICZ – I MIEJSCE

 

JULIA DUNAL, NATALIA GRAŚ, ELIZA HAN, JULIA KORZENIEWSKA – III MIEJSCE


KONKURS FOTOGRAFICZNY

„SEGREGACJA NA CO DZIEŃ – DOBRE PRAKTYKI”

PATRYCJA MAŁECKA - WYRÓŻNIENIE

 

Opiekun: p. Magdalena Dudra

Piła, dnia 03 czerwca 2015r.


 KONKURS FOTOGRAFICZNY

„SEGREGACJA NA CO DZIEŃ – DOBRE PRAKTYKI”

KRZYSZTOF MATZ – WYRÓŻNIENIE

 

Opiekun: p. Magdalena Dudra

 

Piła, dnia 03 czerwca 2015r.


ELIMINACJE PÓŁFINAŁOWE

XIII EDYCJI KONKURSU PRZYRODNICZEGO „NA TROPACH PRZYRODY”
 
SEWERYN SPICKER, PIOTR WOLNIEWICZ, MARCIN ZDUNKO, BOGUSŁAW SPICKER  - I MIEJSCE

 

 

Opiekun: p. Magdalena Dudra, p. Grzegorz Wolniewicz

 

Sarbia, dnia 15 czerwca 2015r.



XIX Gminny Festiwal Piosenki Dziecięcej w Górze n/Notecią

 

MARTYNA PERTEK i JULIA DUNAL - II MIEJSCE EX AEQUO

 

DOBRAWA SZCZEŚNIAK - III MIEJSCE

 

Góra n/Notecią, 13.06.2015 r.


I miejsce w Turnieju Piłki Nożnej

Kruszewo 2015 r.

Opiekum: Marek Tykfer


Udział w Wielkopolskich eliminacjach XXXVIII edycji Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom”

Anna Surma

Gołuchów 2015r.

Opiekun: Jolanta Jur


Gminny Konkurs Recytatorski w Hucie

Martyna Pertek - I miejsce

Julia Dunal - wyróżnienie

 

Opiekunowie: Monika Pertek-Koprowska, Lucyna Kujat

 Huta, 29 maja 2015 r. 


"Czas na rebus" - konkurs zorganizowany przez Ośrodek Wspierania Ekonomii Społecznej

III miejsce

Agnieszka Ratke

VIII miejsce

Weronika Bielejewska

Opiekun: Aleksandra Gibas


VI FESTIWAL PIOSENKI MARYJNEJ W KRUSZEWIE

MARTYNA PERTEK - II MIEJSCE

Opiekun: Monika Pertek-Koprowska

Kruszewo, 23 maja 2015 r.


KONKURS PLASTYCZNY PT. „LAS MOJA MIŁOŚĆ”

 ORGANIZATOR: ZESPÓŁ SZKÓŁ LEŚNYCH W GORAJU
  AGNIESZKA RATKE – III MIEJSCE

Opiekunowie: p. M. Dudra, p. I. Rybarczyk, p. J. Mituta, p. M.Tykfer

Goraj, dnia 13 maja 2015r.


KONKURS PRZYRODNICZY

ORGANIZATOR: ZESPÓŁ SZKÓŁ LEŚNYCH W GORAJU
  
PIOTR WOLNIEWICZ – I MIEJSCE

 

Opiekunowie: p. M. Dudra, p. I. Rybarczyk, p. J. Mituta, p. M.Tykfer

Goraj, dnia 13 maja 2015r.


Gminny Turniej Piłki Nożnej

I miejsce

 

Opiekun: Marek Tykfer


 

Powiatowe Mistrzostwa w Unihokeju Chłopców

II miejsce

Opiekun: Marek Tykfer


VII WOJEWÓDZKI KONKURS EKOLOGICZNY

PT. „ŚWIATŁO, ŹRÓDŁO ŻYCIA NA ZIEMI”
 
JULIA TADEUSZAK – II MIEJSCE

Nagrodę Julce wręcza SENATOR RP MIECZYSŁAW AUGUSTYN

 

 Opiekun: p. Magdalena Dudra/p. Beata Maszewska

 Piła, dnia 18 kwietnia 2015r.


 

KONKURS PRZYRODNICZY PTOP SALAMANDRA
PT. „PARKI NARODOWE POLSKI”   - ETAP PONADWOJEWÓDZKI

PIOTR WOLNIEWICZ

FINALISTA – W PIERWSZEJ 10 NAJLEPSZYCH UCZNIÓW WOJEWÓDZTWA WIELKOPOLSKIEGO I LUBUSKIEGO

 

Opiekun: p. Magdalena Dudra

 Poznań, dnia 18 kwietnia 2015r.


I MIEJSCE

 POWIATOWY TURNIEJ WIEDZY POŻARNICZEJ

ANNA SURMA

 

KWALIFIKACJA DO ETAPU WOJEWÓDZKIEGO

 

Trzcianka, dnia 20 marca 2015r.


XV POWIATOWY KONKURS MATEMATYCZNY "Alcybiades"

II miejsce

Stanisław Piotr

 

Opiekun: Magdalena Wylegała

Jędrzejewo, 21 marca 2015 r.

 


Powiatowe Mistrzostwa w Unihokeju Dziewcząt

II miejsce

Opiekun: Marek Tykfer


UDZIAŁ W KONKURSIE MULTIMEDIALNYM „PRZYJACIEL LASU”

 

pod Honorowym Patronatem Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego

 JAGODA SWADZYNIAK

 

 

 Opiekun: p. Magdalena Dudra

 Warszawa, dnia 16 marca 2015r.


 

TURNIEJ WIEDZY POŻARNICZEJ POD HASŁEM „MŁODZIEŻ ZABOBIEGA POŻAROM”.

 

ETAP GMINNY

 

KWALIFIKACJA DO ETAPU POWIATOWEGO

 

I MIEJSCE -  ANNA SURMA

 

II MIEJSCE- WERONIKA BIELEJEWSKA

 

 

Czarnków, dnia 13 marca 2015 r.

 


 

KONKURS PRZYRODNICZY PTOP SALAMANDRA PT. „PARKI NARODOWE POLSKI”   - ETAP WOJEWÓDZKI

 

 KWALIFIKACJA DO ETAPU PONADWOJEWÓDZKIEGO

 

PIOTR WOLNIEWICZ

 

 Opiekun: p. Magdalena Dudra

 Poznań, dnia 07 marca 2015r.


POWIATOWY KONKURS

TYDZIEŃ DZIAŁAŃ PROFILAKTYCZNYCH

w zakresie przeciwdziałania uzależnieniom

w kategorii szkół gimnazjalnych

 

III  MIEJSCE

 

ZESPÓŁ SZKÓŁ W GĘBICACH

Opiekunowie: p. Jolanta Jur,  p. Iwona Kalinowska, p. Magdalena Dudra, p. Aleksandra Gibas, p. Izabela Rybarczyk,  p. Marek Tykfer,

 

Czarnków, dnia 21 stycznia 2015r.


 

KONKURS PRZYRODNICZY PTOP SALAMANDRA PT. „PARKI NARODOWE POLSKI”   - ETAP REJONOWY 

 

II MIEJSCE – KWALIFIKACJA DO ETAPU WOJEWÓDZKIEGO

PIOTR WOLNIEWICZ

 

Opiekun: p. Magdalena Dudra

 

Lubasz, dnia 10 stycznia 2015r

 


II KONKURS ORATORSKI „RYBKA czy WĘDKA, czyli jak gdzie kiedy komu pomagać?”

 

III MIEJSCE

 

Maksymilian Chestkowski

Opiekunowie: p. Arleta Mądrowska, p. Edyta Kleige

Gębice, dnia 26 listopada 2014r.

 



II KONKURS ORATORSKI „RYBKA czy WĘDKA, czyli jak gdzie kiedy komu pomagać?”

 

WYRÓŻNIENIE

 

HANNA MARKOWSKA

 

Opiekunowie: p. Arleta Mądrowska, p. Edyta Kleige

 

Gębice, dnia 26 listopada 2014r.

 


 

 

POWIATOWY PRZEGLĄD SZKOLNYCH FORM TEATRALNYCH

I MIEJSCE

Julia Dunal

Hanna Markowska

Dominika Ślęga

Kornelia Jurgiel

Sylwia Witt

Jarosław Kosmowski

wraz z podopiecznymi Zespołu Placówek Oświatowych „Nasz Dom” w Gębicach

 

Opiekunowie: p. Magdalena Dudra, p. Aleksandra Gibas, p. Marek Tykfer, s. Edyta Dulak

Biała, dnia 19 listopada 2014r




V POWIATOWY KONKURS WIEDZY O UZALEŻNIENIACH

DLA UCZNIÓW KLAS II SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH

POWIATU CZARNKOWSKO -TRZCIANECKIEGO

I MIEJSCE

 

Hanna Markowska

Dominika Ślęga

Wojciech Mendyk

 


Odpakowani